صفحه اصلي > سامانه ثبت نام جشنواره قرآن و عترت > راهنمای ثبت نام 
توجه و نکات مهم

* کاربران دانشگاهی جهت ثبت مشخصات راه یافتگان مرحله کشوری بخش معارف قرانی و سیره معصومین و ثبت آثار مربوط به سایر بخشها، از اینجا اقدام نمایند.


* مهلت اعتراض به سوالات و کلید اولیه تا روز چهارشنبه 1396/2/20 و از طریق همین سامانه، قسمت پرسش و پاسخ و فرم ارتباط خواهد بود.


* جهت استفاده از این سامانه حتما از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید؛ برای دانلود آخرین ورژن این نرم افزار اینجا کلیک کنید.


* برای نمایش / ویرایش ثبت نام، اگر پیش از این ثبت نام کرده باشید با ورود مجدد به فرم ثبت نام خود گزینه نمایش / ویرایش را مشاهده خواهید کرد.


* در گزارشهای آماری ارائه شده با کلیک روی سر ستونهای هر گزارش، آمار بر اساس نزولی یا صعودی آن ستون مرتب میشود. برای نمونه در گزارش "آمار شرکت کنندگان به تفکیک ..." با کلیک روی سرستون جمع کل، آمار جمع کل نزولی و با کلیک دوباره به صورت صعودی مرتب میشود.

 

راهنماي ثبت نام جشنواره قرآني
دانشجويان، اساتيد و كاركنان دانشگاه‌هاي علوم پزشكي

1- عضویت در جشنواره:

· در صورت نداشتن نام كاربري و كلمه عبور، ابتدا با انتخاب گزينه فرم عضويت در سایت، در سامانه ثبت نام جشنواره عضو شويد. (با تكميل فرم عضويت، شما داراي نام كاربري و كلمه عبور خواهيد شد.)

· اگر کلمه عبور خود را فراموش کرده اید می‌توانید از گزینه "فراموشی رمز عبور" استفاده کنید که در این صورت نام کاربری خود را باید به یاد داشته باشید.

2- پس از عضويت در جشنواره با مراجعه به صفحه سامانه ثبت نام جشنواره قرآن و عترت و انتخاب فرم ثبت نام مربوطه، با وارد كردن نام كاربري و كلمه عبور خود، وارد صفحه فرم ثبت نام خواهید شد؛ سپس گزینه "ثبت نام" را کلیک کرده و نسبت به ثبت‌نام اقدام نماييد.

3- در صورت نياز به "ويرايش" فرم ثبت‌نام، اگر پیش از این فرم ثبت نام را پر کرده باشید؛ باید با همان نام کاربری و کلمه عبور خود وارد صفحه سامانه ثبت نام جشنواره قرآن و عترت شده و دوباره گزینه فرم ثبت نام مربوطه را کلیک کنید. در صفحه باز شده مشخصات شما نمایش داده می‌شود. با کلیک روی گزینه "ویرایش" میتوانید اطلاعات خود را ویرایش كرده و موارد اصلاحي را اعمال و فرم ثبت نام را ارسال كنيد.

مدیریت سامانه

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
» عضویت «
[فراموشی رمز عبور]
آمار ثبت نام شدگان
دانشجو استاد کارمند جمع کل
17337 1630 30261 49228
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 20815
 بازدید امروز : 56
 کل بازدید : 984928
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
 زمان بازدید : 0.25

نشانی دبيرخانه دائم جشنواره: تهران، میدان صنعت، بلوار ایوانک، بین زرافشان و فلامک، ساختمان مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، بلوک A، طبقه چهارم، مرکز قرآن و عترت؛ شماره تماس: 45  -  02181455540